Matrix X1 Lux Anti-aging Kokusuz Parlak
click My wife cheated on me dating site for married people
when women cheat redirect click
I cheated on my girlfriend read here go
read go women who cheat on men
read unfaithful husbands husband watches wife cheat

Ürün Tanımı: Su bazlı, saf akrilik reçine esaslı, parlak, kokusuz, dekoratif son kat iç/dış cephe boyasıdır. 

Özellikleri: Parlak dokusu ve içeriğindeki reçinenin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği sayesinde yüksek dayanıklılıktadır. Sararmaya ve UV ışınlarına karşı direnci yüksektir. Parlak ve yüksek örtücülüğe sahip, kolay uygulanabilen, iyi yayılan ve iyi yapışan bir boyadır. Gerçek anlamda silinebilir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Macunlama ve astarlama işlemleri yapılmış sıva, beton, eternit, alçıpan gibi mineral, ahşap ve metal iç/dış yüzeylere uygulanır.

Nasıl Uygulanır?

Yüzey Hazırlama: Uygulanacak yüzey düzgün, sağlam ve kuru olmalı; kir, pas ve yağlardan temizlenmelidir. Kabarmış ve tebeşirlenmiş eski boya tabakaları yüzeyden temizlenmelidir. İyi durumdaki eski boyalı yüzeyler, tutunmayı arttırmak için ince zımpara ile zımparalanmalıdır. Doldurulması gereken çukurlar su veya sentetik macun ile doldurulmalı ve yüzey düzeltilmelidir. Kuruyan macunlu yüzey zımparalandıktan sonra, ahşap ve mineral yüzeyler % 10-15 oranında su ile inceltilmiş MATRIX X1 LUX ANTİ-AGING KOKUSUZ PARLAK boya ile, metal yüzeyler ANTIPAS astar ile astarlanmalıdır. Astar olarak Sentetik Astar veya Antipas Astar uygulanırsa 24 saat sonra, su bazlı astar uygulanırsa 6 saat beklendikten sonra MATRIX X1 LUX ANTİ-AGING KOKUSUZ PARLAK boya inceltilmeden 2 kat halinde uygulanır.

Uygulama Şekli: Alt zemin hazırlığı yapılmış yüzeylere iyice doyurulmuş fırça veya rulo ile iki kat olarak uygulanır. Katlar arasında 6 saat beklenmelidir. Son katta inceltilmemiş MATRIX X1 LUX ANTİ-AGİNG KOKUSUZ PARLAK uygulaması, yüzeydeki yayılmayı arttırır. Uygulama sırasında yüzey ve ortam sıcaklığının 5-30°C arasında olmasına özen gösterilmelidir. 

Kullanılan Aletler: Fırça, rulo veya boya tabancası.

İnceltme/Karışım Oranı: Kullanıma hazırdır. İstenildiği takdirde su ile % 5 oranında inceltilebilir.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan: Tek katta yaklaşık 15-20 m2/l.

Kuruma Süresi (20°C): Dokunma kuruması 5 dakikada; toz tutmama kuruması 30 dakika; sert kuruması 24 saatte tamamlanır.

Depolama Şartları: Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5-35°C arasında depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Dondan koruyunuz.

when women cheat wives cheat click